Restaurace

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort si můžeme vybrat ze tří různých stravovacích míst s možností výběru výborné kuchyně a skvělou atmosférou.

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort naleznete útulný Lobby Bar s jedinečnou vinotékou, nabídkou likérů a doutníků nebo luxusní restauraci „King Edward VII“ s unikátním výběrem archivních vín.

Dále je celoročně k dispozici terasa Kolonáda se zimní zahradou.

"Vážení hosté,, 
hotel Esplanade Spa & Golf Resort je nekuřácký. 
Děkujeme za pochopení

Všechny restaurace v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort nabízí příjemné posezení pro hotelové hosty, jednotlivce i skupiny. Můžete si vybrat ze stálých jídelních lístků nebo z měsíční či denní speciální gastronomické nabídky.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je také ideálním místem pro pořádání významných společenských akcí, obchodních setkání, firemních prezentací, tiskových konferencí, workshopů, svatebních hostin nebo banketů připravené na míru pro naše hosty.

Příplatky:
HB - polopenze (oběd nebo večeře) formou 3-chodového menu                     bez nápojů činí EUR 32

FB - plná penze (oběd a večeře) formou 3-chodového menu                            bez nápojů činí EUR 55

 

Menu

Denní nabídka

Vinný lístek

Nápojový lístek

 


Podívejte se do naší fotogalerie na obrázky z minulých prestižních akcí.

Informace o dress code

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí - Neděle

Od 11:00 - 22:00 hodin

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Speciální nabídky

Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Golf

Golf

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort jsou k dispozici 2 špičkové golfové trenažéry Visiotics, Pitch and Put hřiště, indoor puttovací green a trénovací síť, 9 venkovních putting greenů
Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Spa

Spa

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních vás zve k odpočinku v našem jedinečném Spa & Wellness centra, které nabízí oázu klidu a relaxace

Sledujte nás