Sjeďte níže

Vítejte v

Esplanade Spa & Golf Resort *****

Vítejte v Hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních

​ ​ ​ ​ ​ 

VÁŽENÍ HOSTÉ,  

 

V NÁVAZNOSTI NA VYHLÁŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU A DNEŠNÍ USNESENÍ VLÁDY (14.03.2020) JSME NUCENI HOTEL A VŠECHNY S NÍM SPOJENÉ SLUŽBY UZAVŘÍT. 

HOTEL BUDE OPĚT OTEVŘEN, JAKMILE ROZHODNUTÍ BUDE ZRUŠENO.

DĚKUJEME VÁM ZA POCHOPENÍ A  BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠI BUDOUCÍ NÁVŠTĚVU.

 

 

HOTEL MANAGEMENT

 

 

Vážení hosté,

velice si vážíme Vaší důvěry a děkujeme, že jste si pro Váš pobyt vybrali náš hotel. Je nám líto, že z důvodu stávající situace ohledně koronaviru nemůžete Váš pobyt v plánovaném čase využít. Rádi bychom Vám vyšli vstříc, a proto Vám nabízíme náhradní termín Vaší rezervace nebo případně vystavení voucheru v nominální hodnotě Vaší již uhrazené rezervace. Voucher budete moci uplatnit v našem hotelu po dobu následujících 24 měsíců.

Naším cílem je umožnit Vám si svoji cestu naplánovat v čase, který bude pro Vás optimální a Váš pobyt si budete moci bezstarostně užít.

Respektujeme mimořádná opatření, která mají zabránit dalšímu šíření koronaviru. Doufáme, že tato kritická celosvětová situace bude brzy stabilizována a cestovní ruch se plně zotaví.

Přejeme Vám mnoho zdraví a těšíme se na Vaši budoucí návštěvu. Zachovejte nám nadále svou přízeň, jsme tu pro Vás.

V případě jakýchkoliv dotazů nás, prosím, kontaktujte.

 

JUDr. Vlastimil Dvořák

Generální ředitel a majitel

Ambassador GROUP

 

Esplanade Spa & Golf Resort luxusní hotel v Mariánských Lázních


Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

 

 

Vážení hosté,
hotel Esplanade Spa & Golf Resort je nekuřácký.  
Děkujeme za pochopení

 

 

PEČUJEME, INFORMUJEME

 

Péče o naše hosty a zaměstnance je dlouhodobá.Hotel vždy dodržoval vysoké hygienické standardy, nyní s ohledem na Coronavirus (oficiální název: COVID-19), jsme přijali vyšší hygienická opatření.

Našim hostům poskytujeme služby na nejvyšší hygienické úrovni a chráníme zdraví a bezpečnost každého.

V souvislosti s preventivními bezpečnostními opatřeními proti šíření COVID – 19 jsme se rozhodli při příjezdu kontrolovat tělesnou teplotu.

Vážíme si vašeho porozumění a upřímně se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

 

VEDENÍ HOTELU

 

PROHLÁŠENÍ
 WiFi zdarma

Video

Speciální nabídky

Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Golf

Golf

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort jsou k dispozici 2 špičkové golfové trenažéry Visiotics, Pitch and Put hřiště, indoor puttovací green a trénovací síť, 9 venkovních putting greenů
Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Spa

Spa

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních vás zve k odpočinku v našem jedinečném Spa & Wellness centra, které nabízí oázu klidu a relaxace

Kontaktujte nás

Následujte nás