Kosmetický Salon

Kosmetický salon nabízí speciální kosmetické programy a zábaly. Používáme známé kosmetické značky ALQVIMIA, RICE FORCE, PACIFIKA a KONOPNÁ KOSMETIKA, které podporují kožní detoxikaci a mají antistresový a omlazující účinky.

Provádíme také speciální ošetření pro zpevnění kontur těla a zaměřené na odstranění mírné projevy celulitidy jako např. anticelulitidní program z mořských řas, detoxikační bahenní zábal, zpevňující zábal a revitalizační zábal medově-mléčný.

Mimo klasického ošetření nabízíme také relaxační masáže hlavy a šíje, masáž horkými kameny, medovou a čokoládovou masáž, ale také ošetření pravým zlatem.

Ceník Beauty salonu ke stažení ZDE


Manikúra a Pedikúra

Pro zkrášlení vašich rukou i nohou pro vás hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí manikúru a pedikúru prováděnou zkušenými profesionály v příjemném prostředí hotelu. Nabízíme manikúru a pedikúru (medikální i klasickou), P-shine, parafinové zábaly a také prodej kosmetických produktů na ošetření nehtů, rukou a nohou.

Kadeřnický Salon

Kadeřnický salon poskytuje prvotřídní služby a používá vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku. Nabízíme klasické nebo kreativní střihání, mytí, úpravu vlasů klasickou i slavnostní, regeneraci a masáže hlavy s odborným personálem. 

Rezervace předem je nutná.

Speciální nabídky

Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Golf

Golf

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort jsou k dispozici 2 špičkové golfové trenažéry Visiotics, Pitch and Put hřiště, indoor puttovací green a trénovací síť, 9 venkovních putting greenů
Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Spa

Spa

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních vás zve k odpočinku v našem jedinečném Spa & Wellness centra, které nabízí oázu klidu a relaxace

Sledujte nás