Poloha a Zajímavá Místa

Esplanade Spa & Golf Resort *****

Karlovarska 434/15, 353 01 Marianske Lazne (Czech Republic)

Luxusní wellness hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních je umístěný v klidném prostředí s překrásným výhledem na město, nedaleko golfového hřiště “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Mariánské Lázně jsou světoznámým lázeňským centrem uprostřed Evropy, 12 km od hranic s Německou spolkovou republikou. Svými více než 40ti minerálními prameny, krásnou secesní architekturou a obdivuhodnou přírodní scenérii láká návštěvníky z celého světa už po dvě století.

Mezi návštěvníky patřili významné osobnosti jako Goethe, Straus, Kafka, Kipling, Nobel a mnoho dalších. Sám anglický král Eduard VII. tu pobýval devětkrát. Mariánské Lázně dneška jsou město pulzující jak aktivním, kulturním tak i sportovním životem.

 

Co se léčí v Mariánských Lázních?

Tradiční je léčba vybraných nemocí ledvin a močových cest, nemocí pohybového ústrojí, dýchacích cest, léčba otylosti. Velmi vhodné jsou rekondiční pobyty. Lázeňskou léčbu tvoří koupele v minerálních vodách, programové pití léčivých vod, masáže, inhalace, slatinné zábaly, plynové injekce, tělesná cvičení. Neméně významné jsou terénní vycházky do členitého lesnatého okolí a čistý tonizující vzduch, obohacený kyslíkem a silicemi smrkových lesů. 

Speciální nabídky

Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Golf

Golf

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort jsou k dispozici 2 špičkové golfové trenažéry Visiotics, Pitch and Put hřiště, indoor puttovací green a trénovací síť, 9 venkovních putting greenů
Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Spa

Spa

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních vás zve k odpočinku v našem jedinečném Spa & Wellness centra, které nabízí oázu klidu a relaxace


Oficiální webové stránky
Rezervujte přímo

Sledujte nás