hotel

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je ideálním místem k aktivnímu odpočinku pro jednotlivce, golfovou i kongresovou turistiku s využitím veškerých spa & wellness procedur a thajských masáží prováděné rodilými thajskými terapeutkami.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění firemních a prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni.


Hotel nabízí svým klientům jedinečnou kombinaci relaxace a profesionální péče v luxusním spa & wellness centru.

Zároveň máte možnost obdivovat přírodních bohatství, minerální prameny a ostatní důležité pamětihodnosti v Mariánských Lázních.


Náš luxusní romantický hotel nabízí také kompletní svatební servis. Jako hotel typu golf resort nabízí Esplanade Spa & Golf Resort ubytování pro golfové pobyty s možností odpočinku a relaxace.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort svými službami vychází vstříc požadavkům i nejnáročnějších hostů.

Speciální nabídky

Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Golf

Golf

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort jsou k dispozici 2 špičkové golfové trenažéry Visiotics, Pitch and Put hřiště, indoor puttovací green a trénovací síť, 9 venkovních putting greenů
Esplanade Spa & Golf Resort | Marianske Lazne | Spa

Spa

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních vás zve k odpočinku v našem jedinečném Spa & Wellness centra, které nabízí oázu klidu a relaxace

Sledujte nás