Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Ubytování

POKOJE

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort poskytuje luxusní ubytování v Mariánských Lázních. Celkem nabízíme ubytování v 88 komfortních pokojích, z toho 23 apartmá a 2 mezonetová prezidentská apartmá Royal a Esplanade. Všechny pokoje jsou klimatizované s možností individuálního nastavení teploty. Dále jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a LCD SAT televizí s 80 programy. Prostorné mramorové koupelny mají hydro - masážní vany, sprchové kouty, vysoušeč vlasů a beauty zrcadlo.

Hotel Esplanade nabízí také novomanželská apartmá. Tyto luxusní apartmá přímo vybízí k prožití romantických chvil na vašich líbánkách nebo svatebních cestách. Pro tyto účely nabízíme květinová aranžmá z čerstvých květin nebo dekorace okvětními lístky růží.

Kapacita našich pokojů:

Kapacita

Celkový počet pokojů

88

Celkový počet lůžek

179

Počet jednolůžkových pokojů

1

Počet dvoulůžkových pokojů

62

Počet apartmá

23

Počet mezonetových apartmá

2

Dvoulůžkový pokoj

Naše dvoulůžkové pokoje nabízejí příjemné a luxusní prostředí s možností king size bed (dvoulůžko) nebo twin bed (oddělené postele). Možnost přistýlky na vyžádání.

Průměrná velikost pokoje 35m2.

  Junior suite

  Útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání. Průměrná velikost pokoje 60m2.

   Junior suite deluxe

   Útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání. Velikost pokoje je 80m2.

    Rodinné Apartmá 1+2 a 2+2:

    V elegantně zařízených apartmá s postelemi „king size“ nebo oddělenými lůžky máte možnost využít dvě ložnice, každou s vlastní koupelnou a jeden nebo dva obývací pokoje. Možnost přistýlky na vyžádání.

    Průměrná velikost apartmá 75m2.

     Mezonetová Prezidentská Apartmá

     Naše prostorné mezonetová prezidentská apartmá jsou skutečně jedinečná. Poskytují nejvyšší úroveň služeb a jsou doporučovány pro rodinné rekreace s výhodou možnosti využití jednotlivých koupelen a ložnic pro 6-8 hostů. Luxusně zařízená mezonetová apartmá nabízejí útulnou atmosféru v kombinaci s luxusním vybavením. Mají 2 oddělené obývací pokoje 3-4 ložnice s postelemi „king size“ nebo oddělenými lůžky, každá s vlastní koupelnou. Možnost přistýlky na vyžádání.

     Průměrná velikost apartmá 210m2.

     Apartmá „Esplanade nabízí luxusní ubytování v 2+3 pokojích pro 6 osob.

     Apartmá „Royal“ nabízí luxusní ubytování v 2+4 pokojích pro 8 osob

      rezervace

      Pokoje    Od

      130 .00 EUR

      Video

      View More
      footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos