Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Ubytování

POKOJE

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort poskytuje luxusní ubytování v Mariánských Lázních. Celkem nabízíme ubytování v 88 komfortních pokojích, z toho 23 apartmá a 2 mezonetová prezidentská apartmá Royal a Esplanade. Všechny pokoje jsou klimatizované s možností individuálního nastavení teploty. Dále jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a LCD SAT televizí s 80 programy. Prostorné mramorové koupelny mají hydro - masážní vany, sprchové kouty, vysoušeč vlasů a beauty zrcadlo.

Vážení hosté,

hotel Esplanade Spa & Golf Resort je nekuřácký. 

Při porušení zákazu kouření si hotel vyhrazuje právo účtování vícenákladu za vyčištění pokoje ve výši CZK 8100.

Děkujeme za pochopení.

 

Hotel Esplanade nabízí také novomanželská apartmá. Tyto luxusní apartmá přímo vybízí k prožití romantických chvil na vašich líbánkách nebo svatebních cestách. Pro tyto účely nabízíme květinová aranžmá z čerstvých květin nebo dekorace okvětními lístky růží.

Kapacita našich pokojů:

Kapacita

Celkový počet pokojů

87

Celkový počet lůžek

177

Počet jednolůžkových pokojů

1

Počet dvoulůžkových pokojů

61

Počet apartmá

23

Počet mezonetových apartmá

2

Dvoulůžkový pokoj

Naše dvoulůžkové pokoje nabízejí příjemné a luxusní prostředí s možností king size bed (dvoulůžko) nebo twin bed (oddělené postele). Možnost přistýlky na vyžádání.

Průměrná velikost pokoje 35m2.

  Junior suite

  Útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání. Průměrná velikost pokoje 60m2.

   Junior suite deluxe

   Útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání. Velikost pokoje je 80m2.

    Rodinné Apartmá 1+2 a 2+2:

    V elegantně zařízených apartmá máte možnost využít dvě ložnice, každou s vlastní koupelnou a jeden nebo dva obývací pokoje. Možnost přistýlky na vyžádání.

    Suite 1 + 2 - v jednom patře, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s jedním lůžkem), obývací pokoj, dvě koupelny. Až dvě přistýlky jsou k dispozici na vyžádání. Velikost pokoje je 75 m2.

    Suite 2 + 2 - duplex, na každém patře je obývací pokoj, jedna ložnice s manželskou postelí a jedna koupelna. Až čtyři přistýlky jsou k dispozici na vyžádání. Velikost pokoje je 120 m2.

     Mezonetová Prezidentská Apartmá

     Naše prostorné mezonetová prezidentská apartmá jsou skutečně jedinečná. Poskytují nejvyšší úroveň služeb a jsou doporučovány pro rodinné rekreace s výhodou možnosti využití jednotlivých koupelen a ložnic pro 6-8 hostů. Luxusně zařízená mezonetová apartmá nabízejí útulnou atmosféru v kombinaci s luxusním vybavením. Mají 2 oddělené obývací pokoje 3-4 ložnice s postelemi „king size“ nebo oddělenými lůžky, každá s vlastní koupelnou. Možnost přistýlky na vyžádání.

     Průměrná velikost apartmá 210m2.

     Apartmá "Esplanade" nabízí luxusní ubytování s třemi ložnicemi (dvě s king size postelí, jedna s oddělenými lůžky), dvěma obývacími pokoji a třemi koupelnami. Až pět přistýlek je k dispozici na vyžádání. Maximální kapacita je jedenáct hostů.

     Apartmá "Royal" nabízí luxusní ubytování se čtyřmi ložnicemi (tři s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), dvěma obývacími pokoji a čtyřmi koupelnami. Až šest přistýlek je k dispozici na vyžádání. Maximální kapacita je čtrnáct hostů.

      rezervace

      Pokoje    Od

      3393 .39 CZK

      Video

      View More
      footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos