Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Ubytování

POKOJE

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort poskytuje luxusní ubytování v Mariánských Lázních. Celkem nabízíme ubytování v 88 komfortních pokojích, z toho 23 apartmá a 2 mezonetová prezidentská apartmá Royal a Esplanade. Všechny pokoje jsou klimatizované s možností individuálního nastavení teploty. Dále jsou vybaveny telefonem s hlasovou schránkou, wi-fi, minibarem, trezorem a LCD SAT televizí s 80 programy. Prostorné mramorové koupelny mají hydro - masážní vany, sprchové kouty, vysoušeč vlasů a beauty zrcadlo.

Hotel Esplanade nabízí také novomanželská apartmá. Tyto luxusní apartmá přímo vybízí k prožití romantických chvil na vašich líbánkách nebo svatebních cestách. Pro tyto účely nabízíme květinová aranžmá z čerstvých květin nebo dekorace okvětními lístky růží.

Kapacita našich pokojů:

Kapacita

Celkový počet pokojů

87

Celkový počet lůžek

177

Počet jednolůžkových pokojů

1

Počet dvoulůžkových pokojů

61

Počet apartmá

23

Počet mezonetových apartmá

2

Dvoulůžkový pokoj

Naše dvoulůžkové pokoje nabízejí příjemné a luxusní prostředí s možností king size bed (dvoulůžko) nebo twin bed (oddělené postele). Možnost přistýlky na vyžádání.

Průměrná velikost pokoje 35m2.

  Junior suite

  Útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání. Průměrná velikost pokoje 60m2.

   Junior suite deluxe

   Útulné a stylově zařízené apartmá s manželskou postelí mají k dispozici obývací pokoj a samostatnou ložnici. Možnost až dvou přistýlek na vyžádání. Velikost pokoje je 80m2.

    Rodinné Apartmá 1+2 a 2+2:

    V elegantně zařízených apartmá máte možnost využít dvě ložnice, každou s vlastní koupelnou a jeden nebo dva obývací pokoje. Možnost přistýlky na vyžádání.

    Suite 1 + 2 - v jednom patře, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s jedním lůžkem), obývací pokoj, dvě koupelny. Až dvě přistýlky jsou k dispozici na vyžádání. Velikost pokoje je 75 m2.

    Suite 2 + 2 - duplex, na každém patře je obývací pokoj, jedna ložnice s manželskou postelí a jedna koupelna. Až čtyři přistýlky jsou k dispozici na vyžádání. Velikost pokoje je 120 m2.

     Mezonetová Prezidentská Apartmá

     Naše prostorné mezonetová prezidentská apartmá jsou skutečně jedinečná. Poskytují nejvyšší úroveň služeb a jsou doporučovány pro rodinné rekreace s výhodou možnosti využití jednotlivých koupelen a ložnic pro 6-8 hostů. Luxusně zařízená mezonetová apartmá nabízejí útulnou atmosféru v kombinaci s luxusním vybavením. Mají 2 oddělené obývací pokoje 3-4 ložnice s postelemi „king size“ nebo oddělenými lůžky, každá s vlastní koupelnou. Možnost přistýlky na vyžádání.

     Průměrná velikost apartmá 210m2.

     Apartmá "Esplanade" nabízí luxusní ubytování s třemi ložnicemi (dvě s king size postelí, jedna s oddělenými lůžky), dvěma obývacími pokoji a třemi koupelnami. Až pět přistýlek je k dispozici na vyžádání. Maximální kapacita je jedenáct hostů.

     Apartmá "Royal" nabízí luxusní ubytování se čtyřmi ložnicemi (tři s manželskou postelí, jedna s oddělenými lůžky), dvěma obývacími pokoji a čtyřmi koupelnami. Až šest přistýlek je k dispozici na vyžádání. Maximální kapacita je čtrnáct hostů.

      rezervace

      Pokoje    Od

      4199 .66 CZK

      Video

      View More
      footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos