Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Restaurace a Bar

RESTAURACE A BAR

V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních si můžeme vybrat ze tří různých stravovacích míst s možností výběru výborné kuchyně a skvělou atmosférou.
V hotelu Esplanade Spa & Golf Resort naleznete útulný Lobby Bar s jedinečnou vinotékou, nabídkou likérů a doutníků nebo luxusní restauraci „King Edward VII“ s unikátním výběrem archivních vín. Dále je celoročně k dispozici terasa Kolonáda se zimní zahradou.

Vážení hosté, 
hotel Esplanade Spa & Golf Resort je nekuřácký. 
Děkujeme za pochopení

Všechny restaurace v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort nabízí příjemné posezení pro hotelové hosty, jednotlivce i skupiny. Můžete si vybrat ze stálých jídelních lístků nebo z měsíční či denní speciální gastronomické nabídky.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních je také ideálním místem pro pořádání významných společenských akcí, obchodních setkání, firemních prezentací, tiskových konferencí, workshopů, svatebních hostin nebo banketů připravené na míru pro naše hosty.

Podívejte se do naší fotogalerie na obrázky z minulých prestižních akcí.

Informace o dress code

.

.

.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Lobby Bar

Náš stylově zařízený Lobby bar s golfovou atmosférou je příjemným místem pro malé občerstvení nebo lehký drink. Můžete si zde také jen odpočinout a sledovat hru golfu. Večerní atmosféra je umocněna klavírní hudbou.

Náš přátelský a ochotný personál vám nabídne široký výběr z vynikající mezinárodní kuchyně doplněný o exkluzivní výběr z více než 180 druhů vín a šampaňského. Lobby bar má kapacitu až 48 hostů.

  Restaurace „King Edward VII“

  Luxusní restaurace „King Edward VII“ v Mariánských Lázních zaručuje nezapomenutelný gastronomický zážitek a profesionální služby. Restaurace „King Edward VII“ je luxusní restaurace v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort s jedinečnou nabídkou archivních vín.

  Je to ideální místo pro pořádání významných obědů, recepcí uzavřených společenských událostí a svatebních hostin v Mariánských Lázních. Kapacita restaurace je 100 hostů.

   „Kolonáda“ se zimní zahradou

   Celoročně provozovaná zimní terasa s okouzlujícím výhledem na město vás zve k odpočinku a relaxaci a zaručuje jedinečnou lázeňskou atmosféru. Máte možnost si vybrat jídelního lístku Lobby baru, z měsíčních či denních gastronomických nabídek s velkým počtem domácích dezertů. Během léta je otevřena i letní terasa s kapacitou až 40 hostů.

   Kolonáda je ideálním místem pro pořádání významných společenských akcí, obchodních setkání, firemních prezentací, tiskových konferencí, workshopů, seminářů, rautů a především svatebních hostin až pro 200 hostů.

    rezervace

    Pokoje    Od

    3393 .39 CZK

    Video

    View More

    OTEVÍRACÍ DOBA

    Pondělí - Neděle

    Od 11:00 - 22:00

    footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos