Esplanade Spa & Golf Resort Atrakce

POLOHA A ZAJÍMAVÁ MÍSTA

Luxusní wellness hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních v České Republice je umístěný v klidném prostředí s překrásným výhledem na město, nedaleko golfového hřiště “Golf Roayl Club Mariánské Lázně”. Mariánské Lázně jsou světoznámým lázeňským centrem uprostřed Evropy, 12 km od hranic s Německou spolkovou republikou. Svými více než 40ti minerálními prameny, krásnou secesní architekturou a obdivuhodnou přírodní scenérii láká návštěvníky z celého světa už po dvě století.

Mezi návštěvníky patřili významné osobnosti jako Goethe, Straus, Kafka, Kipling, Nobel a mnoho dalších. Sám anglický král Eduard VII. Tu pobýval devětkrát. Mariánské Lázně dneška jsou město pulzující jak aktivním, kulturním tak I sportovním životem.

Esplanade Spa & Golf Resort

Karlovarská 438
353 01, Mariánské Lázně
Česká Republika

Naplánovat trasu:

Co se léčí v Mariánských Lázních?

Tradiční je léčba vybraných nemocí ledvin a močových cest, nemocí pohybového ústrojí, dýchacích cest, léčba otylosti. Velmi vhodné jsou rekondiční pobyty. Lázeňskou léčbu tvoří koupele v minerálních vodách, programové pití léčivých vod, masáže, inhalace, slatinné zábaly, plynové injekce, tělesná cvičení. Neméně významné jsou terénní vycházky do členitého lesnatého okolí a čistý tonizující vzduch, obohacený kyslíkem a silicemi smrkových lesů. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort splňuje veškeré požadavky lázeňské léčby. Nachází se v klidném prostředí překrásného lesoparku a používá minerální vodu Svatá Marie – Eva.

rezervace

Pokoje    Od

3393 .39 CZK

Video

View More
footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos