Esplanade Spa & Golf Resort Marianské Lázně

VÍTEJTE V HOTELU ESPLANADE SPA & GOLF RESORTv Mariánských Lázních

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních byl vyhodnocen uživateli nejobsáhlejšího cestovatelského portálu Tripadvisor nejlepším mimopražským hotelem pro rok 2014/2015 na sever, jih i západ od hlavního města Prahy.


Vážení hosté, 
hotel Esplanade Spa & Golf Resort je nekuřácký. 
Děkujeme za pochopení

 

Esplanade Spa & Golf Resort luxusní hotel v Mariánských Lázních

Luxusní ubytování v Mariánských Lázních v klidném prostředí a s nádherným výhledem na lázeňské město, blízkosti golfového klubu “Royal Golf Club Mariánské Lázně”. Hotel Esplanade Spa & Golf Resort je luxusní hotel, který se nachází v překrásném lesoparku v Mariánských Lázních. Poskytuje luxusní ubytování v komfortních dvoulůžkových pokojích a přepychových apartmá.

více

Wellness hotelu Esplanade Spa & Golf Resort je ideálním místem k aktivnímu odpočinku pro jednotlivce, golfovou i kongresovou turistiku s využitím veškerých spa & wellness procedur a thajských masáží prováděné rodilými thajskými terapeutkami.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí konferenční prostory s exklusivním cateringem pro zajištění firemních a prestižních akcí na profesionální a mezinárodní úrovni.

Hotel nabízí svým klientům jedinečnou kombinaci relaxace a profesionální péče v luxusním spa & wellness centru. Zároveň máte možnost obdivovat přírodních bohatství, minerální prameny a ostatní důležité pamětihodnosti v Mariánských Lázních.

Náš luxusní romantický hotel nabízí také kompletní svatební servis. Jako hotel typu golf resort nabízí Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních ubytování pro golfové pobyty s možností odpočinku a relaxace.

Hotel Esplanade Spa & Golf Resort svými službami vychází vstříc požadavkům i nejnáročnějších hostů.

Zavřít

rezervace

Pokoje    Od

0 .00 CZK

Video

View More

Nově ve spolupráci s Car Detailer Garage Marianské Lázně nabízíme expresní mytí Vašich vozů a další specializované služby. Více informací zde!

footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos