Hotel Esplanade Spa & Golf Resort Kosmetický Salon

KOSMETICKÝ SALON

Kosmetický salon hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních nabízí speciální kosmetické programy a zábaly. Používáme známé kosmetické značky BIODROGA, PEVONIA, BIOSTASE, CHRISTIAN BRETON, MANSERAD A THAILON, které podporují kožní detoxikaci a mají antistresový a omlazující účinky.

Pro dokonalé ošetření pleti i těla poskytujeme prvotřídní péči použitím wellness kosmetiky BIODROGA. Provádíme také speciální ošetření pro zpevnění kontur těla a zaměřené na odstranění mírné projevy celulitidy jako např. anticeluliticní program z mořských řas, detoxikační bahenní zábal, zpevňující zábal a revitalizační zábal medově-mléčný.

Mimo klasického ošetření nabízíme také relaxační masáže hlavy a šíje, masáž horkými kameny, medovou a čokoládovou masáž, ale také ošetření pravým zlatem.

Ceník Beauty salonu ke stažení ZDE

Manikúra a Pedikúra

Pro zkrášlení vašich rukou i nohou pro vás hotel Esplanade Spa & Golf Resort nabízí manikúru a pedikúru prováděnou zkušenými profesionály v příjemném prostředí hotelu za použití produktů známých světových značek: ORLY, OPI A GEHWOL. Nabízíme manikúru a pedikúru (medikální i klasickou), nehtový design, P-shine, parafinové zábaly a také prodej kosmetických produktů na ošetření nehtů, rukou a nohou.

Kadeřnický salon

Kadeřnický salon v hotelu Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních poskytuje prvotřídní služby a používá vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku. Nabízíme klasické nebo kreativní střihání, mytí, barvení, odbarvování, úpravu vlasů klasickou i slavnostní, regeneraci, masáž hlavy, ošetření vlasové kůry a poradenství s odborným personálem. Ke špičkové kvalitě služeb a spokojenosti klientů přispívají produkty kvalitních značek vlasové kosmetiky REDKEN a REVLON, které zde můžete rovněž zakoupit.

rezervace

Pokoje    Od

3393 .39 CZK

Video

View More
footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos footerLogos